Dekoracje na Boże Narodzenie

Boże Narodzenie to fantastyczny czas. Uwielbiam go! Z niecierpliwością czekam na 1 grudnia aby zacząć wyciągać świąteczne dekoracje. Każdego dnia wyciągam coś nowego z piwnicy i tak do świąt :). Swoje ozdabianie domu zaczynam zawsze od okna w salonie. Parapet jest zawsze odzwierciedleniem pory roku lub świąt.  W tym okresie królują tu szyszki, świąteczne świeczniki oraz sowy.

Kolejnym nieodzownym elementem okna jest wianek z bombek oraz wiszące dekoracje na firance.

Nowością u mnie jest girlanda, którą zawiesiłam nad drzwiami między kuchnią a salonem. Obowiązkowo znajdują się na niej bombki, kokardy oraz drewniane dekoracje. Dekorując dom wybierz kolorystykę, która będzie na choince jak i w elementach dekoracyjnych, dzięki temu wszystko będzie wyglądało spójnie i elegancko. W tym roku zdecydowałam się na kolor biały, szampan, czerwony oraz dekoracje naturalne.

Bardzo ciekawym i fajnym pomysłem są różnego rodzaju krasnale oraz poduszki. W tym roku to również nowość w moim domu.

Obowiązkowo muszą znaleźć się świeczniki. Poniżej krótki filmik, w którym pokazuję jak zrobić je z tego co masz w domu bez konieczności wydawania pieniędzy. Tak jak w poprzednich realizacjach użyłam słoików.   Słoiki w ruch! Przepraszam za jakość 🙂 nie posiadam studia.

Tak wygląda mój dom na święta. Dziękuję firmie Vitbis za użyczenie materiałów do dekoracji.

Może Ci się również spodoba