Dekoracje z materiałów naturalnych – przedłuż lato w swoim domu

Uwielbiam letnią porę roku. Staram się czerpać z niej jak najwięcej. Wycieczki, spacery, kąpiele słoneczne, wypad na basen czy nad morze. Lubię przebywać na plaży lub przechadzać się nadmorskimi ścieżkami. Morska bryza sprawia, że wypoczywam i nabieram sił do działania. Szum morza, lekki wiaterek, promienie słoneczne które mnie ogrzewają sprawiają, że czuję się błogo. Dlatego warto zatrzymać takie chwile i przenieść je do naszego domu.

Dekoracje z materiałów naturalnych – jak przedłużyć lato?

Oto klika moich pomysłów na letnie dekoracje.  Zbieraj muszelki, piasek i kamienie. W bardzo prosty sposób możesz zrobić klika dekoracji, które możesz łączyć ze sobą w dowolny sposób. Naturalne materiały sprawiają, że dom staje się przytulny i przypomina nam morze. Postaw na stole słoik z muszelkami a przy wspólnych posiłkach będziecie wspominać letnie spacery. Wsyp piasek do szklanego pojemnika i włóż świeczkę – banalne ale jakże urocze.

Zasusz ulubione kwiaty. Lawenda świetnie się sprawdza, nie dość, że ma piękny kolor to jeszcze bardzo intensywnie pachnie. Pięknie wygląda związana w kępki zwykłym sznurkiem.

Ratanowe koszyki, świece, pastelowe kolory, białe doniczki idealnie odzwierciedlają letnią porę. Łącz dowolnie, zmieniaj codziennie ustawienia a przedłużysz lato w swoim domu. Działaj!

 

 

Może Ci się również spodoba